w Aktualności, Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Mimo wakacji a może właśnie dlatego nasi klubowicze grają i walczą o zwycięstwa na różnych polach. Oto garść  informacji na ten temat

• Zakończyła się  rywalizacja na pomorskich polach (Postołowo, Tokary Sierra) w Citi Handlowy Mistrzostwa Polski HCP, które odbyły się w dniach 4-6 sierpnia. Zawody wyłoniły mistrzów w 7 kategoriach handicapowych. Nasz klubowicz Piotr Olearnik  wywalczył trzecie miejsce w kategorii hcp 14,1-17. Serdecznie gratulujemy!
  • W zawodowym turnieju z cyklu Pro Golf Tour- Sierra Polish Open  zagrał  nasz klubowicz Mateusz  Gradecki i uplasował się na 15 miejscu i tym samym na najwyższym miejscu wśród  Polaków rywalizujących  w tym turnieju europejskiej ligi. Na początku września będziemy mu kibicować podczas gry w turnieju cyklu Pro Tour WROCŁAW OPEN na naszym polu. A już od jutra Mateusz gra w Dutch Amateur Open.
  • Na polu Pravets Golf Resort w Bułgarii  zakończyła się a trzecia edycja European Ladies Team Shield Championship, w której wzięła  udział także polska reprezentacja z naszą klubowiczką Dominiką Gradecką. Polki  awansowały do finału i zdobyły SREBRO. Gratulujemy a na  zdjęciu z profilu Mike’a-  Srebrne Dziewczęta 🙂  i trener Mike O’Brien
  • W weekend na naszym polu Gradi Golf  odbyły się II Mistrzostwa Golf & Tenis. Oto wyniki:   w kategorii do lat 45 : 1.miejsce Paweł Jaroch, 2.miejsce Wojciech Komorowski, 3.miejsce Jarosław Kohut.  W kategorii powyżej lat 45: 1.miejsce Krzysztof Gradecki, 2.miejsce Andrzej Pasierski, 3.miejsce Arek Traum