Opinie uczestników turnusów zdrowotnych

Kasia, Kraków

Jeżeli chodzi o turnus to uważam, że był wspaniały i to nie tylko, jeżeli chodzi o ludzi, których tam poznałam, ale również o świetną organizację a przede wszystkim możliwość wyruszenia w drogę poszukiwania nowej siebie.

Turnus nie tylko dał mi możliwość zmiany diety, a przez to zgubienia kilogramów, z którymi walczę od kilku lat czasem z sukcesem czasem nie….ale też zmiana nastawienia do siebie samej do otoczenia a przede wszystkim do życia.

Przez te kilka dni nauczyłam się, że każdy dzień można rozpocząć inaczej, że każdy posiłek może być celebracją, może być prosty, a oprócz pracy i rodziny istnieję również sama ja, która też jest ważna. Zaczerpnięta dieta, radość, energia w pięknym miejscu, jakim dane nam było spędzić ten czas procentuje nadal i dalej trwam w postanowieniu, a każdy dzień zbliża mnie do mniejszych lub większych celów, bo mam w sobie „Power”.

Tego wszystkiego nie mogłabym doświadczyć gdyby nie wspaniali ludzie w czasie pobytu.

Jeszcze raz dziękuje Wam wszystkim.

Kasia, Rawicz

Z całego serca polecam pobyt w Pałacu Brzeźno. Miałam okazje uczestniczyć w tygodniowym turnusie z postem dr. Dąbrowskiej. Mimo rygorystycznej diety posiłki były fantastyczne. Duże podziękowania dla wspaniałej Pani kucharki, która wyczarowywała cuda!! Gratulacje należą się także manager – Pani Kamili, która dwoiła się i troiła, żeby wymyślać dla nas atrakcje – nie tylko sportowe. Na miejscu oprócz gry w golfa, można pojeździć na rowerze, wypocząć w hotelowym SPA lub skorzystać z masaży u niezastąpionego Pana Olka. Powrócę tu na pewno po Świętach. Jestem Waszą nową, wierną fanką.

Agnieszka, Warszawa

W tym zwariowanym, pędzącym jak expres świecie, ważne są chwile i miejsca, gdzie można się zatrzymać, zrobić coś tylko dla siebie, poczuć się piękna i zdrowa. To wszystko można mieć przyjeżdżając do pięknego pałacu w Brzeźnie. Podczas tygodniowego pobytu odetchnęłam od dotychczasowego niezdrowego stylu życia i skupiłam się w 100% na  swojej linii i samopoczuciu. Przy pomocy specjalistów, dietetyków, fizjoterapeutów oraz cudownej obsłudze Pałacu kompleksowo zatroszczyłam się o siebie, dzięki czemu udało mi się zrzucić 4,5 kg!!! oczyściłam się z toksyn, poczułam przypływ energii i sił witalnych.Serdecznie polecam to miejsce i pozdrawiam cały zespól Pałacu  – 6 dni dość radykalnej diety i częstego ruchu weszło mi w nawyk – łatwiej jest mi kontynuować zdrowy styl życia po powrocie do domu.Pozdrawiam również Wszystkich uczestników – byliście wspaniali. Polecam!

Gosia, Oborniki

Jak to zwykle bywa człowiek je oczami, nasze stoły już samym widokiem nas syciły. Barwne potrawy, fikuśnie podane, w ilościach uginających stoły, a to wszystko zdrowe, lekkie i przede wszystkim smaczne!

Rezultaty widoczne z dnia na dzień, bo każdy organizm jest wdzięczny za tak zdrowe paliwo. Nową energię, która w nas się tworzyła wykorzystywaliśmy na doskonale dobranych zajęciach jogi, golfa, spacerach.

Fantastyczny tydzień! Świetna ekipa, z która utrzymujemy kontakt i wspieramy się wzajemnie. Na pewno wrócę tu w przyszłym roku. Mój rezultat jestem o ponad 6 kg lżejsza, energia mnie rozpiera, chce mi się więcej!

Grażynka, Konin

W kompleksie pałacowym spędziłam tygodniowy turnus z dietą dr. Dąbrowskiej. Posiłki były zgodne z dietą, bardzo smaczne i urozmaicone. Dzień zaczynał się gimnastyką na powietrzu, później, po energetycznym śniadaniu były zajęcia relaksacyjne, z jogi, Nordic Walking i możliwość skorzystania z szerokiej oferty pałacowego SPA. Popołudnia spędzaliśmy wspólnie oglądając wykłady Pani Dąbrowskiej. Wieczorami integrowaliśmy się oglądając filmy. Na pochwałę zasługuje praca pań kucharek, kelnerek i pani manager. Bardzo miło wspominam pobyt w Pałacu w Brzeźnie. Z chęcią wrócę raz jeszcze.

Małgorzata, Świdnica (woj. lubuskie)

Turnus w Pałacu w Brzeźnie z dietą dr Ewy Dąbrowskiej zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Z natury jestem łasuchem, co powoduje dodatkowe kilogramy, później staram się je zrzucić, stosując głodówki i tak w kółko… Posiłki przygotowywane wg wskazań dr Ewy Dąbrowskiej są bardzo różnorodne, smaczne i co też ważne pięknie podane. Ilość jest bardzo duża i w żadnym momencie turnusu nie czułam się głodna. A zakwas z buraków -pychaaa. Niespodzianką dla mnie było to, że jedzenie, z dnia na dzień, przestałam traktować jak coś po czym mam wyrzuty sumienia w stylu „znowu za dużo zjadłam”. Tutaj mimo, że dużo jadłam – nie tyłam. W pierwszym dniu turnusu ważyłam 67,8kg natomiast w piątym dniu 64,2 kg. Turnus pomógł mi zmienić nastawienie do jedzenia, które przed nim, ze zdrowiem nie miało niestety nic wspólnego. Dodatkowo bardzo dużo zajęć zorganizowanych dostosowanych dla każdego, piękne otoczenie i komfortowe pokoje, to wszystko uzupełnia ten BARDZO pożyteczny przede wszystkim dla zdrowia, ciała i umysłu pobyt w Pałacu w Brzeźnie. Polecam!

Dorota, Wrocław

Chciałam podziękować za mile spędzony czas. Dla mnie był to czas relaksu i odpoczynku w ładnym miejscu. Poznałam fajnych ludzi i polubiłam chodzenie z kijkami. Przede wszystkim jednak poczułam się zdecydowanie lepiej i parę moich dolegliwości odeszło w zapomnienie. Potraktowałam ten tydzień jako „dobry początek”.

Jestem już trzeci tydzień  na diecie dr Dąbrowskiej i czuję się świetnie. Bardzo potrzebny był mi taki czas dla ducha i ciała. Wszystkie zajęcia ruchowe były ciekawe i prowadzone przez profesjonalistki. Na uwagę  zasługują też pięknie serwowane posiłki. Trzymam kciuki za wszystkich ,którzy próbują dalej kontynuować dietę, ćwiczenia, bardzo się cieszę, że spotkamy się w styczniu.

Iwona, Świdnica

Moi Drodzy,

Jeżeli ktoś, podobnie jak ja, wątpił, że nie ma szans wytrzymać na warzywach i owocach, bodaj tydzień, to jest w błędzie. Da się. Proponuję spróbować. Pełna obaw rozpoczęłam projekt 3xO niespecjalnie wierząc w jego powodzenie. Tymczasem dzięki świetnej organizacji, a przede wszystkim genialnej „grupie wsparcia” mogę śmiało odtrąbić sukces. Pomijając spadek wagi o prawie 5 kg (dokładnie 4,7 kg) już po kilku dniach przestałam odczuwać dolegliwości związane z kręgosłupem, refluksem ,zauważyłam też jakiś trudny do opisania dopływ energii. Co ciekawe, moja skóra była bardziej jędrna, a twarz rozświetlona i pozbawiona jakichkolwiek zmian skórnych. Nowa jakość życia. Panie przygotowujące posiłki dosłownie nas zaczarowały sposobem podania prostych z zasady dań.Wszystkim, którzy jeszcze mają jakieś opory polecam. Zróbcie to dla siebie.

Krzysztof, Wrocław

Nie wierzyłem. Ja w mało rzeczy wierzę, lecz schylając się w sposób spontaniczny do sznurowadeł swoich butów, niestety musiałem nogę podnieść na taboret…. Wtedy przekonałem się, że ciało nie słucha mojego umysłu. Znajomi opowiadali mi o diecie oczyszczającej Ewy Dąbrowskiej i z okazji zbliżających się urodzin wykupili mi tygodniowy pobyt w Pałacu Brzeźno SPA & Golf właśnie na wczasy zdrowotne. Pierwszego dnia wszedłem na wagę i potwierdziły się moje obawy – 102 kg przy wzroście 1, 81 m. Według Pani Dietetyk waga powinna wskazywać ok 78 kg… Dramat. Nie pozostało mi nic innego jak w miłej atmosferze konsumować przygotowane przez pałacową kuchnię z wielką pieczołowitością dania dietetyczne według wskazań dr Ewy Dąbrowskiej. Po tygodniowym pobycie i ponownych pomiarach, ku mojej radości, waga spadła o 6,5 kg! Po delikatnym początkowym osłabieniu, już po paru dniach, nastąpiła diametralna zmiana w moim organizmie. Czułem się lekki, pełen energii, nie miałem ochoty na przekąski pomiędzy posiłkami, odrzuciłem słodycze i chleb, a mniejsze porcje całkowicie zaspokajały mój apetyt. Kontynuując zalecenia specjalistów współpracujących z Pałacem Brzeźno w domu przy wychodzeniu z diety Dąbrowskiej przez kolejne dni straciłem dodatkowo 4 kg. Niesamowite! Smaczna kuchnia, profesjonalna obsługa, cudowny klimat i malownicze okolice urzekły mnie i z pewnością tu wrócę. Naprawdę polecam wszystkim!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software