pole golfowe 2

Regulamin Pola Golfowego

Przed korzystaniem z pola golfowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem

 1. Wszystkie osoby przebywające na terenie kompleksu – pola golfowego, kortów tenisowych, parku, budynków oraz korzystające z urządzeń i wyposażenia zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 2. Wszystkie osoby wchodzące na pole golfowe, przebywające na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Brzeźnie  zobowiązane są zgłosić się do recepcji pola golfowego.
 3. Dodatkowo wszystkie osoby przebywające na terenie pola golfowego i hotelowego mają obowiązek zastosować się do poleceń pracowników obsługi pola golfowego.
 4. Osoby, które nie przestrzegają regulaminu, bądź poleceń obsługi pola golfowego mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu.
 5. Wszystkie osoby przebywające na terenie kompleksu przebywają na nim na swój koszt i ryzyko. Gradi Golf Club nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju zniszczenia mienia i urazy.
 6. Osoby wypożyczające sprzęt sportowy, pojazdy (Club Car), wózki golfowe, wypożyczaja go na własny koszt i ryzyko ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju zniszczenia. Zakazuje się nadużywania alkoholu oraz prowadzenia pojazdów pod jego wpływem. Osoby nie stosujące się do zaleceń mogą zostać wyproszone z obiektu. 
 7. Dzieci nie mogą przebywać na terenie pola golfowego oraz obiektów hotelowych bez opieki osób dorosłych.
 8. Na polu golfowym obowiązuje zakaz gry piłkami z driving range pod rygorem usunięcia z pola.
 9. Na pole golfowe nie można wprowadzać zwierząt.
 10. Należy zachować szczególną ostrożność przebywając w pobliżu zbiorników i cieków wodnych.
 11. Należy poruszać się wyłącznie po przeznaczonych do tego celu ścieżkach.
 12. Z pola mogą korzystać golfiści posiadający Zieloną Kartę lub Kartę Hcp związku golfa.
 13. Na terenie pola golfowego obowiązują zasady R&A oraz reguły lokalne Gradi Golf Club. 
 14. Prosimy o przestrzeganie etykiety golfowej  dotyczącej stroju oraz zachowania na polu golfowym.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software