Ruszyły zapisy na Faldo Series Poland Championship

W dniach 10-12 sierpnia 2016 na polu golfowym Gradi Golf Club odbędzie się  międzynarodowy turniej Faldo Series Poland Championship. Turniej już na stałe wpisał się w kalendarz  pola golfowego znajdującego się pod Wrocławiem i jest kontynuacją dobrze obranego kursu rozwoju golfa młodzieżowego w Polsce.

Wydarzenie skierowane jest do najbardziej utalentowanych, młodych golfistów. Mogą w nim wziąć udział zarówno dziewczyny, jak i chłopcy w wieku od 12 do 21 lat.  Limit hcp w tym roku wynosi 28,0

Wyniki są zaliczane do Światowego Rankingu (WAGR).

Główną ideą Faldo Golf Series jest stworzenie młodym ludziom szansy do gry w golfa i tym samym wychowanie nowej generacji mistrzów tej dyscypliny.

Faldo Series Poland Championship odbywa się pod patronatem dwóch najważniejszych organizacji golfowych w Polsce, mianowicie: Polskiego Związku Golfa oraz PGA Polska. Po raz kolejny do zaszczytnego grona ambasadorów dołączyli: Jerzy Dudek, Mateusz Kusznierewicz, senator i promotor gry w golfa – Andrzej Person, były prezes PGA Polska Marek Podstolski oraz znany z kabaretu Ani Mru Mru – Marcin Wójcik.

W ramach całego cyklu obecnie rozgrywanych jest 38 turniejów rocznie w 28 różnych krajach na całym świecie od Wielkiej Brytanii, poprzez Europę po południową Amerykę, Środkowy Wschód i Azję.

Zgłoszenia do turnieju Faldo Series Poland Championship przyjmowane są poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej http://www.palacbrzezno.pl/faldo-2016/ lub poprzez e-mail golf@palac-brzezno.pl

 

Dodatkowe pytania należy kierować do:

Ryszard Kozieras

golf@palac-brzezno.pl

tel. 726 003 790

 

Koszt uczestnictwa w turnieju to 390 pln. Cena zawiera: 3 dni  uczestnictwa w turnieju, 3  lunche, 3 x lunch boxy. Opłata za rundę treningową wynosi 50 zł

Informujemy o możliwości rezerwacji noclegu w kompleksie Brzeźno Golf & Spa.

Aby dokonać rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją bezpośrednio pod numerem telefonu 71 312 59 77 lub drogą mailową recepcja@palac-brzezno.pl

 

Nasz numer konta: Bank Zachodni WBK

391090 2398 0000 0001 1475 3857

Gradi Krzysztof Gradecki

Olsztyńska 43-45

W tytule prosimy dopisać Faldo Series Poland Championship

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Życzymy dobrej gry.

Podziel się

Zobacz również

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software