Sylwester we Wrocławiu

DRUKUJ

Wielu z nas myśli już gdzie spędzić Sylwestrową Noc. Sylwester we Wrocławiu, a może w jego okolicy sylwester pod Wrocławiem? Zapraszamy Państwa do Nas! Pałac Brzeźno przygotował dla Państwa specjalną, obfitą i atrakcyjna ofertę.

Nadchodzi Nowy Rok. W grudniu witać go będziemy w wyjątkowych okolicznościach, gdyż możemy pozwolić sobie na zabawę aż przez trzy dni. Proponujemy zatem, aby weekend spędzić w Pałacu Brzeźno Golf & Spa. Pałac to idealne miejsce na organizację wyjątkowego Sylwestra pod Wrocławiem. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa sala balowa oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianego oczekiwania na Nowy Rok. Oprócz pieczołowicie przygotowanego Balu Sylwestrowego oferujemy Państwu pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się o północy w malowniczym Pałacowym Parku, w otoczeniu pięknej przyrody, fontann i oczek wodnych, a ponadto w świat magii wprowadzi  Was Marcin Gogołowicz z Mam Talent, a całość poprowadzi znany prezenter radiowy Maciej Stajniak.

Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). W zeszłym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Kolejnym wyjątkowym komponentem spędzenia u nas noworocznego weekendu jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet masażów, gabinet kosmetyczny, łaźnie piwne, łaźnie winne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu zapewni Państwu wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie, płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych. Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą himalajską.

Wykwalifikowana kadra strefy Wellness oferuje Państwu bogate menu obfitujące we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardzo wyrafinowane, oparte na autorskich opracowaniach. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu Spa wyróżniają również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych. Łaźnie to propozycja dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w pojedynkę, lecz w doborowym towarzystwie.

Oferujemy Państwu trzy rodzaje różnorodnych pakietów:

 

Weekend Sylwestrowo – Noworoczny ze SPA dla 2 osób  (2 noce) 30.12.2017-1.01.2018

– 2 noclegi w komfortowych pokojach ze śniadaniem

– Obiadokolacja z lampką wina w sobotę

– Udział w Balu Sylwestrowym z występem znanego iluzjonisty z Mam Talent Marcina Gogołowicza

– Wykwintne Śniadanie Noworoczne

– Codzienny relaks w strefie SPA z tężnią solankową, strefą saun, jacuzzii i prysznicem wrażeń

– Kąpiel w łaźniach piwnych dla dwojga lub dowolny masaż całego ciała dla jednej osoby

– Przedłużona doba hotelowa do godziny 15:00 w Nowy Rok z możliwością skorzystania ze strefy Wellness & SPA

– 20 % rabatu na zabiegi w strefie SPA

– Bezpłatny golf

– Ewentualny kolejny nocleg -50%

Cena pakietu wynosi od 1490 zł za parę w pokoju dwuosobowym

 

Sylwester z noclegiem dla pary (1 noc)

– 1 nocleg w komfortowym pokoju

– Udział w Balu Sylwestrowym z występem znanego iluzjonisty z Mam Talent Marcina Gogołowicza

– Wykwintne Śniadanie Noworoczne

– Przedłużona doba hotelowa do godziny 15:00 w Nowy Rok z możliwością skorzystania ze strefy Wellness & SPA

– 10 % rabatu na zabiegi w strefie SPA

Cena pakietu wynosi od 990 zł za parę w pokoju dwuosobowym

 

Magiczny Bal Sylwestrowy

– Uroczysta kolacja serwowana

– Bufet ciepłych i zimnych przekąsek

– Open bar (kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo) +  1 butelka wódki i wina na parę (zamiennie)

– Pokaz fajerwerków

– Pokazy znanego iluzjonisty z Mam Talent Marcina Gogołowicza

– Magiczne atrakcje, w tym konkurs dla chętnych na najlepsze bajkowe przebranie (atrakcyjna nagroda)

– Zabawę taneczną do białego rana poprowadzi Maciej Stajniak – znany prezenter radiowy

Cena: 349 zł/os

 

 

Konto do wpłat – BZ WBK – Gradi –  39 1090 2398 0000 0001 1475 3857Rezerwacji prosimy dokonywać drogą mailową: recepcja@palac-brzezno.pl,
lub telefonicznie (+48) 71 312 59 77 w godz. 8:00-16:00

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail