Sylwester we Wrocławiu

Wielu z nas myśli już gdzie spędzić Sylwestrową Noc. Sylwester we Wrocławiu, a może w jego okolicy? Zapraszamy Państwa do Nas! Pałac Brzeźno przygotował dla Państwa specjalną, obfitą i atrakcyjna ofertę.

Nadchodzi Nowy Rok. W grudniu witać go będziemy w wyjątkowych okolicznościach, gdyż możemy pozwolić sobie na zabawę aż przez trzy dni. Proponujemy zatem, aby weekend spędzić w Pałacu Brzeźno Golf & Spa. Pałac to idealne miejsce na organizację wyjątkowego Sylwestra pod Wrocławiem. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa sala balowa oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianego oczekiwania na Nowy Rok. Oprócz pieczołowicie przygotowanego Balu Sylwestrowego oferujemy Państwu kulig w otoczeniu pięknego krajobrazu Doliny Baryczy, który zwieńczony zostanie ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

W trosce o Państwa najwyższy komfort przygotowaliśmy specjalne animacje dla dzieci, a także osobny bal pod opieką wykwalifikowanego personelu. Zadbamy, aby każdy maluch znalazł u nas masę atrakcji oraz przygód, i aby do domu powrócił z uśmiechem na twarzy i głową pełną niesamowitych inspiracji.

W ofercie zaplanowaliśmy doskonałe śniadania oraz obiadokolacje. Wieczorne posiłki wzbogacone zostaną degustacją Pałacowych Nalewek. Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). W tym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Kolejnym wyjątkowym komponentem spędzenia u nas noworocznego weekendu jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet masażów, gabinet kosmetyczny, łaźnie piwne, łaźnie winne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu zapewni Państwu wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie, płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych. Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą himalajską.

Wykwalifikowana kadra strefy Wellness oferuje Państwu bogate menu obfitujące we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardzo wyrafinowane, oparte na autorskich opracowaniach. Podczas zabiegów stosowane są kosmetyki bazujące na fitomelatoninie. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu Spa wyróżniają również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych. Łaźnie to propozycja dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w pojedynkę, lecz w doborowym towarzystwie.

Tegoroczny Bal Sylwestrowy poprowadzi znany między innymi z serialu Klan aktor Jacek Borkowski

Zapraszamy na niezapomniany weekend sylwestrowy!

PAKIET SYLWESTROWY

Pobyt (3 noce) w terminie 30.12 – 2.01

Pakiet obejmuje:

  • nocleg w komfortowych pokojach z bogatym śniadaniem w formie bufetu,
  • udział w Balu Sylwestrowym, który poprowadzi znany aktor Jacek Borkowski,
  • bogate menu balu, na które składają się: kolacja serwowana, bufety zimne i gorące, napoje i alkohole,
  • bal dla dzieci z animacjami
  • codzienny relaks w strefie SPA z tężnią solankową w grocie solnej, strefą saun, jacuzzi i prysznicem wrażeń,
  • animacje dla dzieci,
  • kulig / przejażdżka wozem taborowym z pieczeniem kiełbasek przy ognisku,
  • obiadokolacje połączone z degustacją Pałacowych Nalewek (w piątek i niedzielę).

 

Cena pakietu od osoby wynosi:

Apartament w Pałacu 1235 PLN
Pokój standard w Pałacu 1070 PLN
Apartament w Domu Klubowym 1145 PLN
Pokój standard w Domu Klubowym 1010 PLN
Opłata za dziecko śpiące na dostawce 600 PLN

 

Rezerwacji prosimy dokonywać drogą mailową: recepcja@palac-brzezno.pl,

lub telefonicznie (+48) 71 312 59 77 w godz. 8:00-16:00

Konto do wpłat – BZ WBK – Gradi –  39 1090 2398 0000 0001 1475 3857

Podziel się

Zobacz również

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software