2016 TP

PLAKAT TURNIEJ PAR 2016

Program Turnieju Par „Ona i On”

Piątek – 8.07.2016 r
17.00 – Spotkanie dla Pań. Przy lampce wina będziemy rozmawiały o zaletach winnych polifenoli w naturalnej pielęgnacji skóry. Wśród uczestniczek zostanie rozlosowany zabieg na twarz z  wykorzystaniem  kosmetyków hiszpańskiej marki ESDOR oraz markowe wino Ribera del Duero. Ilość miejsc ograniczona.
19.00 – Zapraszamy wszystkich uczestników turnieju na degustację doskonałych ekologicznych win z regionu Ribera del Duero.

Sobota – 9.07.2016 r
9.10 – Odprawa przy pierwszym tee oraz pamiątkowe zdjęcie.9.30  – Start Turnieju – shotgun. Liczne konkursy.
15.00 – Lunch w Pałacowej Altanie.
15.00 do 19.00 – Prezentacja kosmetyków marki Mary Kay.
19.00 – Uroczysta kolacja. W programie: degustacja herbaty Pałacowej, pokaz mody marek Majka Golf oraz Sajda Golf, tańce.

Niedziela – 10.07.2016 r
9.30 – Start Turnieju – shotgun.
15.00 – Lunch w Pałacowej Altanie.
16.00 – Rozdanie nagród.

O linii kosmetyków ESDOR

Esdor to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała opartych na naturalnych składnikach. Podstawowym wyróżnikiem kosmetyków Esdor jest zawartość polifenoli winnych, otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespól naukowo-badawczy Grupy Matarromera. Dzięki tej technologii otrzymywany jest skoncentrowany ekstrakt polifenolowy – Eminol (w skład którego wchodzi m.in. Resweratrol) – który jest jednym z podstawowych czynników aktywnych wszystkich kosmetyków Esdor.
Esdor to kosmetyki wyprodukowane niemal wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawierają parabenów, olejków mineralnych ani sztucznych barwników. Siła oddziaływania polifenoli została wzmocniona takimi składnikami jak olejek różany, olejek jojoba, olejek arganowy, ekstrakt z kawioru czy też wyciąg z korzeni żeńszenia.
Zakład produkujący kosmetyki położony jest w Valbuena de Duero (Valladolid), w samym sercu prestiżowego regionu winiarskiego Ribera del Duero. Polifenole pozyskiwane są z wina oraz pozostałości po winifikacji winogron ze szczepu tempranillo.

O kosmetykach marki Mary Kay

Każdy z uczestników turnieju może skorzystać z:

• Zabiegu na dłonie – SPA na dłonie,
• Rozpoznania: kwalifikacja i dobór odpowiedniej linii pielęgnacyjnej do potrzeb i rodzaju skóry,
• Sesji pielęgnacyjnej selektywnymi kosmetykami,
• Profesjonalnych porad makijażowych.

Oferujemy produkty najwyższej jakości, dobrane do rytmu biologicznego skóry. Produkty, które nasze laboratoria pełne naukowców i biało odzianych doktorów, testują bezustannie dermatologicznie oraz farmakologicznie. Dlatego mamy pewność co do ich bezpieczeństwa, czystości i ciągłego udoskonalania. Osoby korzystające z nich mogą być pewne, że to produkty z najwyższej półki.Nie da się kupić lepszych kosmetyków, za żadną cenę!
Z całego serca wierzymy, że „Złoty Serwis”, który dajemy naszym Klientkom, jest jednym z czynników odróżniających nas od wszystkich innych firm na rynku. Doradca ds. Pielęgnacji Urody i Wizażu w razie pytań, potrzeby porady służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy.

Sponsorzy

loga sponsorów

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software