Zapraszamy do udziału w turniejach klubowych Gradi Golf Club w roku 2017.

Gramy w formatach Stableford BRUTTO I NETTO chyba, że regulamin określi inny format. Dodatkowo będą klasyfikacje w grupach handicapowych – w tej klasyfikacji biorą udział tylko i wyłącznie członkowie z kartą HCP Gradi Golf.
Zgłoszenia przyjmowane będą  do piątku wieczorem  – przed niedzielnym turniejem na e-mail klub@palac-brzezno.pl  lub w recepcji   pola Gradi Golf. W przypadku dużej ilości zgłoszeń ( powyżej 96 osób)  lista może być zamknięta wcześniej.

Harmonogram turniejów :

9 kwietnia 2017  Kwietniowy Turniej Otwarcia Sezonu Gradi Golf 

20 maja 2017 (SOBOTA) Majowy Turniej Klubowy Gradi Golf – UWAGA TERMIN ZMIENIONY!

25 czerwca 2017  BOGI CUP by MIZUNO Czerwcowy Turniej Klubowy Gradi Golf

23 lipca 2017   Biało-Czerwony Turniej im E.Wedel dawniej 22 lipca – MECZ MIĘDZYKLUBOWY  – tylko dla klubowiczów Gradi Golf, A&A , Konińskiego Klubu i PKGG -Kalisz. Każdy klub ma prawo do zgłoszenia 26 graczy- limit graczy w całym turnieju  to 104 osoby

27 sierpnia 2017  Sierpniowy Turniej Klubowy Gradi Golf

16-17 września 2017  Otwarte Mistrzostwa Gradi Golf Club  HCP do 32,9

23-24 września 2017  Otwarte Mistrzostwa Gradi Golf Club – HCP 33-54

15  października 2017  Klubowy Turniej Prezesów Gradi  Golf  Club

 

Zastrzegamy  sobie prawo  do ewentualnej zmiany terminów turniejów klubowych.

W roku 2017 pięć turniejów (oprócz Biało-Czerwonego Meczu Międzyklubowego i  Mistrzostw Klubu ) utworzy cykl GRADI GOLF TOUR 2017. W każdym z tych turniejów za zajęcie miejsca w pierwszej 20-tce w kategorii stb netto każdy zawodnik-członek klubu z kartą HCP Gradi Golf  otrzyma punkty: za I miejsce 20 punktów, za drugie 19 punktów, za trzecie 18 punktów itd…. za 20 miejsce 1 punkt. W poszczególnych turniejach o pierwszych trzech miejscach decyduje wynik i countback 9,6,3. Do cyklu Gradi Golf Tour wszystkie pozostałe miejsca są równorzędne co oznacza, że  kilka osób może zdobyć taką samą liczbę punktów w  turnieju. Suma punktów z pięciu turniejów wyłoni zwycięzców całego cyklu Gradi Golf Tour.

Daty dodatkowych turniejów klubowych  będą ogłoszone w trakcie roku ( Dzień Divota i Topienie Marzanny, Turniej Greenkeeperów, Turniej Mikołajkowy ).

Przez cały  sezon do  końca października 2017  będzie trwał konkurs „Kto najbardziej obniżył HCP ” – dotyczy on golfistów z kartą hcp Gradi Golf i podzielonych na cztery grupy handicapowe.

Oprócz comiesięcznych turniejów klubowych rozegramy również  Klubowe Mistrzostwa Match Play w trzech lub czterech grupach handicapowych ( zależy od ilości graczy).

Planujemy również rozgrywanie popołudniowych turniejów na jednej dziewiątce  „Trzy kije plus putter”   oraz tzw. rundy z sędzią dla osób, które chcą wiedzieć więcej :).

Dorota Trocha – Pani Kapitan Klubu poprowadzi zajęcia dla Pań w każdy  czwartek.

Nagrody za cały  sezon  będą wręczone  na koniec sezonu na Spotkaniu z Mistrzami  2 grudnia 2017!  Spotkanie odbędzie się w Pałacu Brzeźno!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software