Zapraszamy do udziału w turniejach klubowych Gradi Golf Club w roku 2017. Każdy bez względu na handicap może te turnieje wygrać! We wszystkich (chyba, że regulamin turnieju określi inny format gry) klubowych turniejach gramy maksymalnie par plus 5. Przy wyższym wyniku nie kończymy dołka i wpisujemy do karty KRESKĘ zamiast cyfry. Pamiętajcie, ze tylko grając format stableford możemy nie kończyć dołka, przy formacie stokeplay musimy grać do końca!! Wszystkie turnieje oprócz Mistrzostw rozgrywane będą  w niedzielę.

Gramy w formatach Stableford BRUTTO I NETTO chyba, że regulamin określi inny format. Dodatkowo będą klasyfikacje w grupach handicapowych – w tej klasyfikacji biorą udział tylko i wyłącznie członkowie z kartą HCP Gradi Golf.
Zgłoszenia przyjmowane będą  do piątku wieczorem  – przed niedzielnym turniejem na e-mail klub@palac-brzezno.pl  lub w recepcji   pola Gradi Golf. W przypadku dużej ilości zgłoszeń ( powyżej 96 osób)  lista może być zamknięta wcześniej.

Harmonogram turniejów :

9 kwietnia 2017  Kwietniowy Turniej Otwarcia Sezonu Gradi Golf 

20 maja 2017 (SOBOTA) Majowy Turniej Klubowy Gradi Golf – UWAGA TERMIN ZMIENIONY!

25 czerwca 2017  BOGI CUP by MIZUNO Czerwcowy Turniej Klubowy Gradi Golf

23 lipca 2017   Biało-Czerwony Turniej im E.Wedel dawniej 22 lipca – MECZ MIĘDZYKLUBOWY  – tylko dla klubowiczów Gradi Golf, A&A , Konińskiego Klubu i PKGG -Kalisz. Każdy klub ma prawo do zgłoszenia 26 graczy- limit graczy w całym turnieju  to 104 osoby

27 sierpnia 2017  Sierpniowy Turniej Klubowy Gradi Golf

16-17 września 2017  Otwarte Mistrzostwa Gradi Golf Club (limit hcp zostanie określony  do końca sierpnia)

23-24 września 2017  Otwarte Mistrzostwa Gradi Golf Club -druga grupa

15  października 2017  Klubowy Turniej Prezesów Gradi  Golf  Club

 

Zastrzegamy  sobie prawo  do ewentualnej zmiany terminów turniejów klubowych.

W roku 2017 pięć turniejów (oprócz Biało-Czerwonego Meczu Międzyklubowego i  Mistrzostw Klubu ) utworzy cykl GRADI GOLF TOUR 2017. W każdym z tych turniejów za zajęcie miejsca w pierwszej 20-tce w kategorii stb netto każdy zawodnik-członek klubu z kartą HCP Gradi Golf  otrzyma punkty: za I miejsce 20 punktów, za drugie 19 punktów, za trzecie 18 punktów itd…. za 20 miejsce 1 punkt. W poszczególnych turniejach o pierwszych trzech miejscach decyduje wynik i countback 9,6,3. Do cyklu Gradi Golf Tour wszystkie pozostałe miejsca są równorzędne co oznacza, że  kilka osób może zdobyć taką samą liczbę punktów w  turnieju. Suma punktów z pięciu turniejów wyłoni zwycięzców całego cyklu Gradi Golf Tour.

Daty dodatkowych turniejów klubowych  będą ogłoszone w trakcie roku ( Dzień Divota i Topienie Marzanny, Turniej Greenkeeperów, Turniej Mikołajkowy ).

Przez cały  sezon do  końca października 2017  będzie trwał konkurs „Kto najbardziej obniżył HCP ” – dotyczy on golfistów z kartą hcp Gradi Golf i podzielonych na cztery grupy handicapowe.

Oprócz comiesięcznych turniejów klubowych rozegramy również  Klubowe Mistrzostwa Match Play w trzech lub czterech grupach handicapowych ( zależy od ilości graczy).

Planujemy również rozgrywanie popołudniowych turniejów na jednej dziewiątce  „Trzy kije plus putter”   oraz tzw. rundy z sędzią dla osób, które chcą wiedzieć więcej :).

Dorota Trocha – Pani Kapitan Klubu poprowadzi zajęcia dla Pań w każdy  czwartek.

Nagrody za cały  sezon  będą wręczone  na koniec sezonu na Spotkaniu z Mistrzami  2 grudnia 2017!  Spotkanie odbędzie się w Pałacu Brzeźno!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software