Tygodniowe turnusy oczyszczające! Pobyt zdrowotny by ZDROVITA

TURNUS ZDROWOTNE 3x O OCZYSZCZENIE,ODCHUDZENIE, ODMŁODZENIE TYLKO OD 300 zł 199* zł  dzień (golf i nauka golfa gratis)

Zdecyduj się na turnus 3xO jeśli:
– czujesz zmęczenie,
– praca nie przynosi Ci satysfakcji,
– czujesz się przepracowana,
– stresuje Cię otoczenie, nawet Twoich najbliższych,
– czujesz rozkojarzenie i rozdrażnienie,
– weekendy przestają wystarczać Ci do tego, by wypocząć i z nową energią zabrać się do pracy,
– pojawia się wycofanie i apatia, choć wcześniej chętnie uczestniczyłaś w życiu firmy i rodziny
– zauważasz przyrost wagi ciała

powinnaś poszukać pomocy specjalistów. W przeciwnym razie, po jakimś czasie stres będzie na tyle duży, że nie będziesz w stanie go pokonać.

Turnusy  oczyszczające 3xO w Pałacu Brzeźno SPA&Golf są właśnie dla Ciebie!

W klimatycznym Pałacu , nie tylko odpoczniesz i oderwiesz się od codziennych, rutynowych zajęć. Oprócz tego oczyścisz ciało i ducha. Zadbaj o siebie już dziś.

DLACZEGO WARTO OCZYŚCIĆ ORGANIZM Z TOKSYN?

Czerwone mięso, przetworzona żywność, kawa, papierosy, alkohol, lekarstwa, domowe detergenty -nasz organizm codziennie narażony jest na przyswajanie miliona toksyn, z różnych źródeł. Zanieczyszczenie organizmu powoduje bóle głowy, mięśni stawów, problemy ze snem, stres, rozdrażnienie, słabą kondycję. W późniejszym stadium, toksyny mogą powodować depresję, stany zapalne i choroby neurologiczne. Dlatego tak ważne jest, by pamiętać o regularnym oczyszczaniu naszego ciała z toksyn. Powinniśmy to robić minimum raz w roku.

Oczyszczanie organizmu z toksyn jest szczególnie wskazane dla osób z nadciśnieniem, miażdżycą, nadwagą, cukrzycą II typu, wysokim cholesterolem, astmą, chorobą wieńcową, przewlekłym zapaleniem stawów, alergiami skórnymi, , paradontozą, zaparciami, z drożdżakami, czy zakrzepowym zapaleniem żył, chorobą wrzodową czy problemami z cerą. Ponadto jest to doskonały sposób na odnowę i odmłodzenie organizmu dla wszystkich tych, którzy na co dzień zmagają się ze zmęczeniem i stresem. Turnusy oczyszczające z dietą dr Dąbrowskiej to doskonałe rozwiązanie na oczyszczenie Twojego ciała!

Jeśli marzysz więc o chwili wytchnienia i chcesz w końcu zadbać o swoje zdrowie, turnusy 3x O w Pałacu Brzeżno są właśnie dla Ciebie. Przy okazji, dowiesz się jak komponować zbilansowaną dietę i stracić kilka kilogramów.

W naszej ofercie znajdziesz turnusy oczyszczające, odchudzające, odmładzające które z pewnością wpasują się w Twój  grafik. Turnusy z dietą dr Dąbrowskiej to niezawodny bilans pomiędzy zdrowym ciałem i wypoczętym duchem. Dietę wspomagamy ćwiczeniami fizycznymi, zabiegami na ciało, odpoczynkiem w Tężni Solankowej w spokojnej atmosferze relaksu i zasłużonego odpoczynku.

Zapisy już dziś 

Po potwierdzonej rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 30% kwoty całkowitej na podane konto.

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie pod nr 71 312 59 77 lub mailowo: recepcja@palac-brzezno.pl

Nr konta do przelewów – Gradi, BZ WBK, 39 1090 2398 0000 0001 1475 3857

*cena obowiązuje przy grupie powyżej 10 osób, cena poniżej 10 osób 239 PLN/dzień

*turnus rusza przy grupie 10 osobowej

Podziel się

Zobacz również

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

© 2015 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

FreshMail e-mail marketing free online marketing software