Andrzejki 2020

andrzejki 2019

Weekend z Zabawą Andrzejkową i relaksem w SPA (27.11 – 29.11.2020)

Oferta Andrzejkowa obejmuje:

– Zabawę Andrzejkową 28.11.2020:

Andrzejkowy drink powitalny,
– uroczysta kolacja,
– całonocny bufet przekąsek i słodkości,
– butelka wina lub wódki na parę,
– open bar z napojami bezalkoholowymi,
– wspólna zabawa z DJ-em,

– dwa noclegi w komfortowym pokoju,

– dwa śniadania,

– codzienny relaks w strefie SPA,

– obiadokolację w piątek (napoje dodatkowo płatne),

– przedłużoną dobę hotelową w niedzielę do godziny 14:00 z możliwością skorzystania ze strefy Wellness & SPA,

– RABAT 25% na Łaźnie winne, piwne lub mleczne dla 2 osób,

– RABAT 10% na pozostałe zabiegi ze strefy Wellness & SPA.

Cena: od 599 zł/os. w pokoju dwuosobowym, 1198 zł/para

Dopłata do pokoju typu superior: 50 zł/pokój/noc

Dopłata do apartamentu: 100 zł/pokój/noc

Pałac Brzeźno Spa & Golf serdecznie zaprasza na Bal Andrzejkowy 2020

Wielu z nas myśli już gdzie spędzić Andrzejkowy wieczór. Andrzejki we Wrocławiu, a może w jego okolicy: andrzejki pod Wrocławiem? Zapraszamy Państwa do nas! Pałac Brzeźno przygotował dla Państwa specjalną, obfitą i atrakcyjną ofertę Andrzejkową.

Nasz hotel to idealne miejsce na organizację wyjątkowych Andrzejek pod Wrocławiem. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa sala balowa oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianego Wieczoru Andrzejkowego. Oprócz pieczołowicie przygotowanego Balu Andrzejowego oferujemy pyszne zdrowe jedzenie. Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). W zeszłym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Kolejnym wyjątkowym komponentem spędzenia u nas Andrzejek jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet masażów, gabinet kosmetyczny, łaźnie piwne, łaźnie winne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu zapewni Państwu wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie, płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych. Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą himalajską.

Wykwalifikowana kadra strefy Wellness oferuje Państwu bogate menu obfitujące we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardzo wyrafinowane, oparte na autorskich opracowaniach. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu Spa wyróżniają również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych. Łaźnie to propozycja dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w pojedynkę, lecz w doborowym towarzystwie.

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.