Bogi Golf Czerwcowy Turniej Klubowy – podsumowanie

W ubiegłą niedzielę, podczas przepięknego słonecznego dnia, odbył się Bogi Golf Czerwcowy Turniej Klubowy. Jak zwykle podczas turnieju zajadaliśmy się pałacową drożdżówką i próbowaliśmy pałacowej nalewki. Turniej był niezwykły, gdyż padł w nim kolejny Hole in One na dołku nr 3. Tym razem było to dzieło Danuty Michaś. Entuzjastyczny wrzask rozniósł się po polu, wszyscy gracze domyślili się, że będzie dziś święto! Gratulujemy również juniorowi – Jakubowi Ćmikiewiczowi, który to dwukrotnie triumfował na podium. Golfiści walczyli o  22 nagrody – 15 ufundowanych przez Bogi Golf  oraz  7 przez Stowarzyszenie Gradi Golf. W ciągu dnia  na driving range można było skorzystać z  fittingu Michała Bajerskiego. Podczas turnieju odbyła się także Akademia Golfa dla początkujących. I tutaj odnieśliśmy również sukces, ponieważ odwiedziło nas 57 osób chętnych do rozpoczęcia przygody z golfem. Nasi Pro – Ryszard Kozieras oraz Piotr Świackiewicz – dołożyli wszelkich starań, aby uczestnicy Akademii wyszli od nas uśmiechnięci i chętni do dalszego zgłębiania tajników tejże dyscypliny sportu. Dodatkowo, pod okiem Tomasza Burandta odbyła się Akademia Golfa dla pracowników Raiffeisen Bank. Piękna pogoda nie opuściła nas do końca turnieju, natomiast zaraz po rozdaniu nagród lunął deszcz, który był niestraszny, gdyż pod dachem Pałacowej Altany korzystaliśmy z grillowych dań oraz poczęstunku ufundowanego przez Danutę Michaś – cóż… Hole in One niesie za sobą pewne konsekwencje.

A teraz przedstawiamy zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy:

Stableford netto – grupa do hcp 18 :

 1. Jakub Ćmikiewicz
 2. Andrzej Lis
 3. Grzegorz Chudzik
 4. Rafał Kotwicki
 5. Andrzej Dec
 6. Janusz Marek

Wszyscy w tej grupie poprawili lub zagrali swój hcp.

Stableford netto – grupa powyżej hcp 18 .

 1. Andrzej Gocha
 2. Wojciech Komorowski
 3. Artur Wójcikowski
 4. Ewa Nowak-Iskra
 5. Adrian Przewłocki
 6. Henryk Gałczyński

Również wszyscy w tej grupie poprawili hcp.

Kategorie klubowe :

Stableford brutto

 1. Jakub Ćmikiewicz
 2. Andrzej Szaryj
 3. Andrzej Dec

Stableford netto  

 1. Andrzej Gocha
 2. Wojciech Komorowski
 3. Artur Wójcikowski

Rozegraliśmy również konkursy dodatkowe. Longest Drive mężczyzn wygrał Wojciech Komorowski, Longest  Drive Kobiet – Danuta Michaś. Nearest to the pin i skrzynka piwa Gradi powędrowały do Ewy Nowak-Iskra, wśród mężczyzn triumfował Jerzy Soroka. Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział.

Zapraszamy na kolejny Turniej Klubowy Biało-Czerwony E.Wedel, który odbędzie się  24 lipca  2016!  Jak co roku będzie to rywalizacja o puchar między klubami  A&A, Kaliskim, Konińskim oraz Gradi Golf.

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Andrzejki

andrzejki Wrocław 2022