ZAPRASZAMY NA OFICJALNĄ STRONĘ KLUBU GRADI GOLF CLUB

Pole Golfowe Gradi Golf Club – z miłości do tego, co wyjątkowe.

To nie przypadek, że jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w okolicach Wrocławia jest częścią Brzeźnieńskiego zespołu pałacowego. Kompleks wypoczynkowy Pałacu Brzeźno został stworzony z miłości do tego, co nieprzeciętne i wyjątkowe, dlatego oprócz malowniczych krajobrazów i urokliwej atmosfery proponuje także wyjątkową formę rekreacji.

Gradi Golf Club to zespół dwu różniących się wielkością pól golfowych położonych pośród pięknych, naturalnych leśnych krajobrazów. Pole Golfowe Główne to 18-dołkowe pole (PAR 71) o długości 5437 metrów, które zapewnia grę pełną wyzwań i satysfakcji zarówno graczom zaawansowanym, jak i początkującym. Mniejsze Pole Golfowe Parkowe to ulokowane na terenie przypałacowego zespołu zieleni pole 6-dołkowe (PAR 19) stanowiące idealne miejsce do treningu i nauki sztuki golfowej, gdyż dołki wkomponowane zostały w podłoże wśród licznych drzew, strumieni i oczek wodnych.

Dodatkowo w skład kompleksu Gradi Golf Club wchodzi doskonale przystosowany do ćwiczeń techniki uderzenia piłki golfowej driving range z 7 stanowiskami zadaszonymi oraz inne miejsca treningowe. W Domku Klubowym na terenie zespołu pałacowego znajdą Państwo również dobrze wyposażony sklep golfowy, symulator golfa, który może okazać się świetną alternatywą na wypadek niesprzyjającej tradycyjnej grze pogody. Natomiast po całym dniu wysiłku i intensywnej rywalizacji zapraszamy wszystkich graczy na pyszne domowe obiady z szklanką zimnego napoju lub kieliszek rozgrzewającej nalewki w restauracji klubowej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z cennikiem pola golfowego oraz ofertą nauki gry w golfa pod okiem profesjonalnych trenerów golfowych!

Gradi Golf Club to:

– 2 pola golfowe
– 18 dołkowe pole główne (71 par) o długości 5437 metrów
– 6 dołkowe pole parkowe (19 par)
– 3 budynki pałac, dom klubowy oraz dom nad stawem
– 7 stanowisk na driving range
– 5 stanowisk na strzelnicy golfowej
– 4 profesjonalnych trenerów golfa
– 1 sklep golfowy
– 1 symulator golfa
– 1 restauracja
– 2 bary
– 41 pokoi gościnnych
– 2 korty tenisowe
– kilkadziesiąt turniejów golfowych w roku

– 4 sauny
– 2 jacuzzi
– 1 siłownia
– 1 prysznic wrażeń
– 1 duży staw rybny z dołkiem golfowym nr 18 po drugiej stronie
– 18 dołkowe pole do mini golfa
– 200 letni park przy pałacu
– 1 stół bilardowy
– 6 sal konferencyjnych w tym jeden duży namiot, ogromna altana idealna na letnie konferencje, duża sala konferencyjna plus kilka mniejszych pomieszczeń z przeznaczeniem na spotkania  eventy biznesowe
– 5000 osób, dla takiej ilości możemy przygotować imprezę plenerową

Aktualności Golfowe

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Andrzejki

andrzejki Wrocław 2022