Imprezy Firmowe Wrocław

imprezy firmowe wrocław

Organizacja imprez plenerowych

Zabytkowe wnętrza Pałacu Brzeźno Spa & Golf, malowniczy park i ogród, bogata infrastruktura całego kompleksu gwarantują niezapomniane wyjazdy integracyjne, imprezy plenerowe, imprezy masowe, podczas których symultanicznie można połączyć rozwój zawodowy z aktywnym wypoczynkiem.

Organizacja imprez masowych

Na terenie należącym do Pałacu możemy zorganizować dużą imprezę duży event, imprezę masową, konferencję czy sympozjum nawet dla 5000 osób włączając w to catering, scenę muzyczną oraz profesjonalne nagłośnienie.

Organizacja eventów, imprez firmowych i integracyjnych

Kompleks Pałacu Brzeźno Spa & Golf składa się z przeznaczonych dla 102 osób 3 obiektów hotelowych: Pałacu, Domku Klubowego oraz Domku nad Stawem, strefy Spa & Wellness, restauracji, pola golfowego Gradi Golf Club, altany, kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej oraz parku.

Oferujemy Państwu 3 komfortowe, klimatyzowane i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Największa z nich przeznaczona jest dla 70 osób. Dla mniejszych grup organizujących wyjazd integracyjny proponujemy salę VIP. Jej klimat tworzą zabytkowe meble, rzeźby i obrazy. Posiadamy także równie atrakcyjną salę zwaną „Biblioteczką”.

W tajemniczych podziemiach Pałacu znajduje się obszerne SPA. Cechą wyróżniającą tę strefę  jest wszechobecna sól himalajska, pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie. Menu Pałacowego SPA oprócz standardowych usług zawiera także zabiegi na bazie na bazie fitomelantoniny oraz winnych polifenoli. Oprócz zabiegów oferujemy także prozdrowotne, rozluźniające kąpiele w łaźniach piwnych i winnych. Spa to także cztery rodzaje saun, siłownia i jacuzzi.

Imprezę firmową w ciepłe dni można zorganizować również w Pałacowej Altanie, która znajduje się w przepięknym ogrodzie, tuż obok Pałacu. Altana wyposażona jest w grilla oraz wędzarnię, w której Szef Kuchni sporządza dla naszych gości własne wędliny. W Altanie można przygotować wydarzenie dla około 150 osób.

Kontakt

Pytania dotyczące wynajmu sali prosimy kierować na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl bądź skorzystać z innych form kontaktu.

Najlepsze miejsce dla Twojej firmy

To co nas wyróżnia na tle innych obiektów to fakt, że posiadamy 18 dołkowe mistrzowskie pole golfowe oraz 6 dołkowe pole treningowe. Naszą zatem największą atrakcją jest organizacja Akademii Golfa pod okiem profesjonalnych trenerów. Nauka gry w golfa, towarzyszące jej konkursy oraz turniej „Pierwszego Kroku” stwarza doskonałe warunki do tzw. team buildingu. Gra w golfa wiąże się z systematyczną pracą i samodoskonaleniem, planowaniem oraz osiąganiem nowych celów. Golf wymaga dyscypliny nie tylko w stosunku do siebie samego, ale także bycia fair play w stosunku do innych graczy. Wszystkie te aspekty dają uczestnikom dużo radości i satysfakcji, zacieśniając tym samym więzi grupy.

Dla ceniących aktywny wypoczynek do dyspozycji pozostają korty tenisowe, boisko do piłki nożnej oraz rowery. Dla tych, którzy cenią ciszę proponujemy spacer po Parku, nordic walking  lub wędkowanie w mieszczącym się w ogrodzie stawie, otoczonym bajkowym widokiem.

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.