Janek Mela gościem Pałacu Brzeźno

„Jeśli chcesz opowiedzieć Bogu dowcip, przedstaw mu swój plan na życie” – takimi słowami podsumował swoje niedzielne wystąpienie w Pałacu Brzeźno – Janek Mela.

Janek Mela jest najmłodszym w historii zdobywcą biegunów – Północnego i Południowego – w ciągu jednego roku. Jest on jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu.

Spotkanie zostało zorganizowane dla klientów jednej z wrocławskich firm. Na specjalne zaproszenia przybyło do nas około 100 osób. W trakcie odbyła się loteria cegiełkowa na rzecz fundacji „Poza Horyzonty”, której założycielem jest Janek Mela. Celem fundacji jest pomaganie osobom, które uległy wypadkom. To nie tylko zbieranie funduszy na protezy, ale przede wszystkim pomoc w odnalezieniu siebie i obraniu celów życiowych przez osoby poszkodowane.

Maluchy z chęcią wzięły udział w Minigolfie, a zainteresowanym zorganizowaliśmy przejażdżki meleksem. Szef Kuchni ugościł przybyłych grillowymi daniami.   W programie znalazła się również Akademia Golfa, w której Janek wziął udział. Czy sobie radził? Niesamowicie dobrze!

Zapraszamy do mini galerii!

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Andrzejki

andrzejki Wrocław 2022