Kąpiel w winie

Zapraszamy na kąpiel w winie!

Kąpiel w winie

Zapraszamy do Pałacowego Spa na kąpiel w winie!

Winoterapia to ogół zabiegów realizowanych na kosmetykach, których głównym składnikiem aktywnym są polifenole winne. Ich ekstrakt pozyskiwany jest z wina i skórek czerwonych winogron pozostałych po procesie winifikacji (proces „rodzenia się” wina). Kosmetyki ESDOR zawierają niezwykle skoncentrowane polifenole (w tym m.in. resweratrol), które zwalczają wolne rodniki, wzmacniają włókna kolagenu i elastyny, stymulują procesy podziału komórkowego, wykazują działania przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antyalergiczne.

W zakresie kąpieli ESDOR poleca zabiegi z zastosowaniem ekstraktu z czerwonego wina bezalkoholowego. Szczególny sposób odzyskiwania alkoholu metodą wirnikową w temperaturze nie wyższej niż 32°C, pozwala na zachowanie wszystkich właściwości czerwonego wina.

Płyn do kąpieli ESDOR charakteryzuje się dużą zawartością ekstraktu polifenolowego. Nie pieni się, wydziela niezwykle przyjemny aromat owocowy. Winoterapia stanowi doskonałą metodę odmładzającą. Zawarte w winie polifenole mają działanie antyoksydacyjne tzn. obniżają poziom wolnych rodników w organizmie, dzięki czemu zabieg winny pomaga przeciwdziałać starzeniu się organizmu.

Wino wykorzystywane jest również w zabiegach antycellulitowych, zawarta w nim tanina, ma działanie oczyszczające naczynia krwionośne, a także pobudza krążenie. Dodatkowo zawarty w skórkach winogron resveratrol hamuje rozwój tkanki tłuszczowej i zwiększa spalanie tłuszczu.

ESDOR proponuję 20-minutową kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem płynnego koncentratu z polifenoli otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespół naukowo – badawczy Grupy Matarromera – producenta wina w Hiszpanii, posiadającego reputację jednej z najlepszych na świecie firm winiarskich. Dzięki tej technologii otrzymywany jest skoncentrowany ekstrakt polifenolowy – EMINOL®, który ma dużą pojemność antyoksydacyjną, większą niż witamina C i E, pomaga neutralizować wolne rodniki, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, stymuluje procesy komórkowe i poprawia mikrokrążenie w skórze. W skład EMINOL® wchodzi m.in. resweratrol. EMINOL® jest wyciągiem naturalnego pochodzenia.

Propozycja skierowana jest do grup gości pałacu liczących od 2 do 10 osób. Koszt seansu to 120 zł od osoby. Wynajem strefy na wyłączność dodatkowo płatne 300 zł. Zapraszamy do kontaktu z recepcją Pałacu Brzeźno!

.

kąpiel w winie
kąpiel w winie
kąpiel w winie

Rezerwacji prosimy dokonywać pod nr telefonu 609 270 075, lub spa@palac-brzezno.pl

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Andrzejki

andrzejki Wrocław 2022