Łaźnie Piwne

Łaźnie Piwne

Łaźnie piwne w Pałacu Brzeźno to propozycja dla tych, którzy najchętniej wypoczywają w dobrym towarzystwie. Kąpiel w naturalnym suszu piwnym pozwoli odprężyć się po długim dniu, dobroczynnie i rozluźniająco wpłynie na kondycję skóry, a przy okazji stworzy okazję do wspólnego relaksu w gronie znajomych lub współpracowników.

50-minutowy seans w łaźni piwnej to przede wszystkim kąpiel w suszu piwnym, będącym mieszanką starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników, które od lat wykorzystywane są w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej. Wpływają one szczególnie korzystnie na poprawę kondycji skóry i włosów, zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz wpływają na ogólną poprawę samopoczucia. Kąpiel urozmaicona jest degustacją wyśmienitego piwa oraz zakończona 10-minutowym relaksem.

Zbawienna mikstura
Susz piwny to znakomita alternatywa dla kąpieli opartych na mieszance piwa i ciepłej wody, które nierzadko odstręczają swoim bardzo intensywnym, drażniącym zapachem. Mikstura, jaką proponujemy w łaźniach piwnych Pałacu Brzeźno, to w 100% naturalne i przyjemnie pachnące połączenie chmielu, drożdży oraz słodu piwnego. Taka mieszanka to gwarancja zasłużonego relaksu oraz dobroczynnego działania składników bogatych w witaminy z grupy B, które pozwolą wygładzić i ujędrnić skórę całego ciała, przeciwdziałając tym samym starzeniu się skóry i powstawaniu na niej zmarszczek.

Kąpiele w łaźni piwnej działają przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie, sprawdzają się w pielęgnacji skóry suchej i zmęczonej lub skłonnej do trądziku. Wspomagają również mikrokrążenie w organizmie. Po seansie skóra jest widocznie bardziej nawilżona, wygładzona i przyjemna w dotyku.

Propozycja skierowana jest do grup gości pałacu liczących od 2 do 10 osób. Koszt seansu to 110 zł od osobyWynajem strefy na wyłączność dodatkowo płatne 300 zł. Zapraszamy do kontaktu z recepcją Pałacu Brzeźno!

 

Pakiet Piwne SPA

piwne spa

Aktualności

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.