Masaż Wrocław

Masaż Wrocław

Jeśli potrzebujesz wytchnienia od codziennego zgiełku i miejskiego hałasu serdecznie zapraszamy do Pałacu Brzeźno Golf & Spa na masaż poza Wrocław. Usytuowany w malowniczym Parku, pochodzący z XIX Pałac mieści się 30 km od północnej granicy Wrocławia. Tutaj odnajdziesz błogą ciszę oraz relaks. W tajemniczych wnętrzach Pałacu, oprócz pokoi hotelowych mieści się strefa  Spa & Wellnes, której  menu obfituje w wyjątkowe rytuały i masaże. Jednym z nich jest przeznaczony dla dwóch osób rytuał Kleopatry. Od wieków wiadomo, że nieskazitelną, jedwabną cerę Kleopatra zawdzięczała kąpielom w mleku z dodatkiem miodu i witamin. Podobnego komfortu możesz zaznać w podwrocławskim Pałacu. Rytuał ten składa się z następujących komponentów: kąpiel w unikalnym eliksirze na bazie mleka z płatkami róż i dodatkiem miodu, serum na twarz z Colostrum  (najbardziej odżywcza substancja występująca w przyrodzie), oparty na naturalnych olejkach masaż całego ciała, degustacja Pałacowej Herbaty z płatkami róż oraz domowych ciasteczek. Brzmi niesamowicie, nieprawdaż?

Na szczególną uwagę zasługuje także autorski masaż odmładzający. Specjalnie opracowana formuła jest połączeniem wielu specjalistycznych technik masowania twarzy i szyi. To niesamowita forma relaksu, powstrzymująca procesy starzenia. Doskonale wpływa na sprężystość mięśni i elastyczność twarzy poprawiając jej owal.

W historycznych ścianach Spa & Wellnes można także zaznać odrobiny egzotyki, mianowicie wysoce wykwalifikowany personel oferuje Masaż Hawajski  „Lomi, lomi”. Masaż ten jest wspaniałym rytuałem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą.

W menu odnajdą Państwo także medyczny rytuał stóp z kąpielą z dodatkiem naturalnego magnezu. Jest to przynoszący ulgę, pielęgnujący zabieg, na który oprócz masażu składa się peeling, a następnie kąpiel z wykorzystaniem naturalnej, silnie skoncentrowanej soli magnezowej oraz maską głęboko nawilżającą wmasowywaną w stopy. Kąpiel magnezowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów wyrównywania niedoboru tego pierwiastka.

Serdecznie zapraszamy w kojącą podróż relaksu, rytuałów i masaży!

masaz-wroclaw
masaz-wroclaw-1
masaz-wroclaw-2

MENY MASAŻY

MASAŻ KLASYCZNY – Działanie regenerujące zmęczone i obolałe mięśnie i tkanki. Efekt Anti – aging

60 minut / 120 PLN

MASAŻ RELAKSACYJNY – Kojący zmysły zapachem, rozluźniający i niwelujący napięcia na całym ciele.

60 minut / 120 PLN

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY – Połączenie naturalnych olejków roślinnych według tradycyjnej receptury ajurwedyjskiej relaksuje i koi nasze zmysły, a delikatny masaż rozluźnia i niweluje napięcie.

60 minut / 130 zł

MASAŻ HAWAJSKI – Lomi Lomi- jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą.

90 min / 190 PLN

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ– Stosowany jako kuracja antycellulitowa lub jako drenaż limfatyczny.

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Bańkami możemy wykonać masaż pleców, brzucha, ud i pośladków.

25 min / 70 PLN lub 50 min / 120 PLN

Masaż Wrocław
Oceń wpis

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail