w Aktualności

Przed rozpoczęciem meczu drużyna Bresny Brzeźno otrzymała puchar oraz dyplom od przedstawiciela powiatowego zrzeszenia LZS za zwycięstwo w poprzednim sezonie C klasy.

W nowym sezonie w B klasie drużyna zaprezentowała się w nowych strojach ufundowanych przez Pałac Brzeźno.

Mecz rozpoczął się o godz 14, początek był spokojny drużyny się sprawdzały. Brzeźno miało pod wiatr, ale zaczęło przeważać efektem, były zdobyte bramki w 24 minucie Igor Gajewski, 26 Rafał Jackowiec, 30 Mariusz Maciocha pierwsza połowa 3-0 dla nas. Druga połowa z wiatrem zaczynamy od ataków efekt 49 minuta Jackowiec, 50 minuta Maciocha jest 5-0. Zaczynamy robić zmiany. W 63 minucie gol Gajewskiego. Troszkę rozluźnienia tracimy bramkę. Jackowiec strzela jeszcze w 71 i 73 minucie. Tracimy jeszcze bramkę. Mecz kończy się naszym pewnym zwycięstwem 8-2.