Mini golf

Chwile spędzone wspólnie na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu ogrodów i drzew owocowych, przy błogim słońcu i fantastycznej zabawie… Pobyt w Pałacu Brzeźno stwarza mnóstwo podobnych możliwości. Jedną z nich może być rozgrywka w Mini Golfa!

Pole do Mini Golfa w Pałacu Brzeźno to jedyny tego typu obiekt w okolicach Wrocławia. Stworzyliśmy go z myślą o wszystkich, dla których aktywność w gronie rodziny lub znajomych to ulubiona forma wypoczynku. Przygotowaliśmy dla Państwa 18 torów do gry, z których każdy stawia przed graczami inne, ekscytujące wyzwanie. Atrakcyjność rozgrywki podnosi dodatkowo urokliwe usytuowanie pola pośród drzew i krzewów owocowych, które osłonią przed słońcem i w razie potrzeby zapewnią soczyste orzeźwienie.

Mini Golf to znakomita propozycja rozrywki dla całej rodziny lub paczki znajomych, ponieważ do gry może przyłączyć się każdy. Frajdę z rozgrywki będą miały w równym stopniu dzieci, co ich rodzice. To luźna i pełna pozytywnych emocji gra towarzyska o nieskomplikowanych zasadach – wygrywa ten, kto przy jak najmniejszej liczbie uderzeń umieści piłkę w dołku znajdującym się na końcu toru.

W Pałacu Brzeźno udostępnimy Państwu niezbędny do gry sprzęt oraz wyjaśnimy zasady rozgrywki. Serdecznie zapraszamy!

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.