w Aktualności Golfowe

Pierwsza faza Otwartych Klubowych Mistrzostw Gradi Golf Club za nami. W kategorii 0 – 36 zawodnicy rozegrali dwa dni turnieju w formacie stroke play brutto, które miały wyłonić finałową czwórkę Pań i Panów, którzy będą walczyć o mistrzostwo klubu w Formacie match play. Do walki o puchar awansowali: Anthony Kerr +1, Mateusz Szymański +22, Krystian Korgiel +23 i Piotr Olearnik +25 oraz wśród Pań: Dorota Trocha +46, Marzena Gradecka +48, Dorota Niewdana +49 oraz Iwona Sławińska-Zamirowska +60. Gry finałowe w formacie matchplay już 06.10 o godzinie 10:00 i 10:10.

W kategorii 37 – 54 zawodnicy rywalizowali dwa dni w formacie stableford netto ¾ hcp. Zwycięzcą w tej kategorii został: Paweł Kresak

W pierwszym dniu turnieju odbyło się wiele konkursów podczas rundy i po rundzie:

Na dołku nr 1  – nearest to the line panów wygrał Arkadiusz Pichur, dołek nr 2 w tej samej konkurencji ale dla Pań wygrała Beata Ratajczak, dołek nr 3 nearest to the pin pań – Zofia Woźniak, panów – Krzysztof Lasik. Dołek nr 3 nearest to the pin panie – Olivia Stachurska, panowie – Tomasz Bochnacki. Dołek nr 7  – nearest to the line panie – Aneta Żygadło. Dołek nr 8 longest drive panie – Dorota Trocha, panowie – Paweł Jaroch. Dołek nr 12 nearest to the pin panie – Anna Lis, panowie – Szymon Stachurski. Dołek nr 13 longest drive panie – Anna Lis, panowie – Bartosz Zamirowski. Dołek nr 14  – nearest to the line panowie – Mateusz Zygadło. Dołek nr 16 nearest to the pin panie – Olivia Stachurska, panowie –.Sebastian Łyczba. Dołek nr 18 nearest to the pin panowie –.Mateusz Szymański.

Po pierwszej rundzie rozegrano konkurs nearest to the pin i konkurs puttowania na dołku nr 18. W pierwszej konkurencji wygrał Bogdan Ptak a konkurs puttowania wygrał Olivia Stachurska

Podczas sobotniej wieczornej imprezy rozlosowano wiele nagród ufundowanych przez liczna grupę sponsorów, a wspaniała zabawa trwała do późnych godzin.

Wyniki grupy 0-36 – TUTAJ

Wyniki Grupy 37-54 – TUTAJ