touch-icon-grey

Zobacz co serwujemy w Pałacu Brzeźno i przejdź do zakładki

Menu Restauracyjne

Restauracje

Tradycyjna polska kuchnia to wciąż obszar pełen twórczych inspiracji.

Nasza restauracja proponuję Państwu krótkie, ale starannie dopracowane sezonowe menu, złożone z ulubionych narodowych specjałów. Ceniąc wielowiekową tradycję, łączymy sprawdzone receptury z nowoczesnym podejściem do sztuki kulinarnej. Dbamy o to, by serwowane potrawy były zawsze świeże i zdrowe, przyrządzone z warzyw wyhodowanych w pałacowym ogrodzie oraz produktów pochodzących od zaufanych lokalnych dostawców.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skosztowania naszych dań w przepięknych, klimatycznych wnętrzach zespołu pałacowego!

Restauracja Pałacowa

Skosztuj dobrego smaku i elegancji

Restauracja Pałacowa to serce pięknie odrestaurowanego Pałacu Brzeźno. Złożona z dwóch sąsiadujących ze sobą sal przygotowanych do ugoszczenia do 70 osób, stanowi idealne miejsce do urządzenia eleganckiej kolacji, wyjątkowego spotkania biznesowego, niezapomnianego wesela lub innego przyjęcia okolicznościowego.
Pragniemy jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Dostosowujemy menu do indywidualnych preferencji i charakteru planowanej uroczystości. Zapewniamy gustowną zastawę, uprzejmą i wykwalifikowaną obsługę oraz niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że Państwa goście będą długo wspominać wieczór spędzony w Brzeźnie.

Restauracja Klubowa

Przywracamy smak rodzimej tradycji

Najwspanialsza polska tradycja to zapach domowej kuchni, smak babcinych pierogów i wspomnienie wspólnych rodzinnych obiadów przy suto zastawionym stole. Właśnie taką tradycję, rodzinną i pełną serdeczności, pragniemy przywrócić w Pałacu Brzeźno, dlatego w naszej głównej restauracji mieszczącej się w Domku Klubowym proponujemy Państwu menu złożone z prostych, ale przygotowanych z wielką pasją, domowych potraw. Za wyśmienitą, budzącą szczęśliwe wspomnienia tradycyjną polską kuchnię odpowiada zespół doświadczonych kucharzy. Wspólnie dbają o to, by serwowane dania były przygotowane z najwyższej jakości sezonowych produktów – pozyskiwanych od lokalnych dostawców, uprawianych w okolicznych gospodarstwach rolnych lub wyhodowanych w naszym własnym pałacowym ogrodzie. Zapraszamy Państwa do Restauracji Klubowej w Pałacu Brzeźno! To doskonałe miejsce na weekendowy rodzinny obiad lub wyjątkowe spotkanie w gronie dobrych znajomych.

Bar

Najwyższej jakości trunki

W Pałacu Brzeźno nie tylko skosztują Państwo wyśmienitych smaków polskiej kuchni, ale także uraczą się najwyższej jakości trunkami, pieczołowicie sprowadzanymi z różnych zakątków świata. W naszej karcie znajdą Państwo wysokogatunkowe wina, aromatyczne likiery, a także przepyszne smakowe piwa i domowe nalewki. Na terenie pałacu zapraszamy do dwóch klimatycznie urządzonych barów. Jeden z nich znajduje się przy restauracji w Domku Klubowym. Jest znakomitą propozycją szczególnie dla golfistów pragnących odpocząć po intensywnej i z pewnością wyczerpującej rywalizacji, ale zapraszamy tu każdego, kto ma ochotę odprężyć się lub porozmawiać przy kieliszku wybornego trunku. Zachęcamy do skosztowania orzeźwiających, świeżo wyciskanych soków lub wysokiej jakości aromatycznych herbat.

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.