Sale konferencyjne

Sale konferencyjne pod Wrocławiem

Pragniemy zaproponować Państwu organizację konferencji lub spotkania firmowego w Pałacu Brzeźno. Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem.

Oddalony 30 km od północy Wrocławia zespół Pałacowo – Parkowy, to miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie z dala od zgiełku dużych miast będą mogli Państwo przeprowadzić szkolenie, konferencje czy spotkanie biznesowe. Elementem, który wyróżnia nas na tle innych obiektów pałacowych jest mieszczące się przy obiekcie 18-sto dołkowe pole golfowe.

Pokoje i apartamenty

Spotkanie firmowe to świetna okazja aby zostać u nas na dłużej. Z myślą o zapewnieniu Państwu wymarzonego pobytu przygotowaliśmy 41 pokoi rozlokowanych w trzech budynkach wchodzących w skład zespołu pałacowego, w których łącznie znajdują się 1 02 miejsca noclegowe.

Pałac Brzeźno, Domek Klubowy oraz Dom nad Stawem to trzy różne propozycje odpoczynku na terenie przepięknego parku — wszystkie dedykowane osobom ceniącym sobie spokój i wygodę..

Oferta gastronomiczna

Wyjątkowej atmosfery panującej w Pałacu Brzeźno dopełni wyśmienity smak prawdziwej polskiej kuchni. Cenimy tradycję – smakiem chcemy przywoływać najpiękniejsze wspomnienia, dlatego dbamy o to, by specjały naszych restauracji przygotowane były z pasją i troską o najwyższą jakość lokalnych produktów.

Atrakcje

Weliness & SPA

Strefa SPA w Pałacu Brzeźno zaprasza na chwile komfortowego wypoczynku w klimatycznych wnętrzach piwnic pałacowych. Oferujemy bogaty wybór regenerujących i pielęgnujących ciało zabiegów i masaży, seanse w grocie solnej z tężnią solankową, wykorzystującą krystalicznie czystą, zbawienną dla organizmu solą himalajską, a także odprężające i oczyszczające sesje w saunach i łaźniach.

Tężnia Solankowa

Tężnia solankowa w grocie solnej Pałacu Brzeźno to jedyne miejsce w okolicach Wrocławia o tak niepowtarzalnych leczniczych właściwościach. Jej wyjątkowo korzystne dla zdrowia działanie to zasługa nie tylko naturalnie wytwarzanego w tężni mikroklimatu, ale również wykorzystania w grocie dużych pokładów krystalicznej soli himalajskiej, która stwarza prawdziwie wyjątkowe warunki do profilaktyki oraz leczenia dolegliwości dróg oddechowych.

Łaźnie Piwne

Łaźnie piwne w Pałacu Brzeźno to propozycja dla tych, którzy najchętniej wypoczywają w dobrym towarzystwie. Kąpiel w naturalnym suszu piwnym pozwoli odprężyć się po długim dniu, dobroczynnie i rozluźniająco wpłynie na kondycję skóry, a przy okazji stworzy okazję do wspólnego relaksu w gronie znajomych lub współpracowników.

50-minutowy seans w łaźni piwnej to przede wszystkim kąpiel w suszu piwnym, będącym mieszanką starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników, które od lat wykorzystywane są w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej.

Akademia Golfa

Rozpocznij przygodę z golfem w wyjątkowym stylu! Zapraszamy na naukę gry do Gradi Golf Club, gdzie pod okiem profesjonalistów odkryją Państwo uroki tej niezwykłej dyscypliny. Nie tylko uczymy, jak odpowiednio obchodzić się z kijem golfowym, ale także wprowadzamy w jedyny w swoim rodzaju styl życia  zapoznajemy z golfową etykietą, przekazujemy wielowiekową tradycję, pokazujemy, za co naprawdę kochają golf gracze na całym świecie.

POWITANIE (15 min.)

prezentacja sprzętu i podstawowych rodzajów uderzeń przez zawodowego trenera

TRENING W GRUPACH, POD OPIEKĄ TRENERA (Ih 1 5 min.)

Dalekich uderzeń na Driving Range, krótkich uderzeń na Puttung Green.

KONKURSY (30 min.)

Uderzenie najbliżej dołka z około 50 metrów, mini turniej puttowania, kategorie konkursowe i nagrody do uzgodnienia.

TEXAS SCRAMBLE (1 h)

Turniej drużynowy. Każdy gracz z czteroosobowej drużyny wykonuje swoje uderzenie, drużyna wybiera najlepszą piłkę i z tego miejsca ponownie wszyscy gracze wykonują swoje kolejne uderzenie. Tak się postępuje aż do trafienia piłką do dołka. Format gry jest bardzo przyjazny dla początkujących graczy, łączy dobrą zabawę ze sportową rywalizacją.

Tenis

Do Pałacu Brzeźno zapraszamy również miłośników tenisa. Na terenie zespołu pałacowego znajdują się 2 nowe, wysokiej jakości korty tenisowe. Korty zapewniają pełen komfort gry. Są sztucznie oświetlone, dzięki czemu rozgrywka możliwa jest nawet po zmierzchu. Po skończonej grze mogą Państwo skorzystać z wygodnych przebieralni oraz natrysków. Zachęcamy do rozgrywania u nas zarówno meczy indywidualnych, jak i całych turniejów.

Rowery

Brzeźno oraz pobliskie wsie i miejscowości to idealna okolica do urządzenia krótszej lub dłuższej wycieczki rowerowej. Mogą Państwo zapuścić się rekreacyjnie na okoliczne pola lub wyprawić się w pobliskie Kocie Góry, które będą stanowić większe wyzwanie i zapewnią mięśniom intensywny trening.

Dla wszystkich gości pałacu przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia wygodnych, świetnie nadających się do jeżdżenia po łagodnych górskich szlakach rowerowych.

Nordic Walking

Świetną alternatywą dla joggingu lub wycieczki rowerowej w pobliskich czarujących okolicach może okazać się nordic walking — w pojedynkę lub w miłym towarzystwie. Wszystkich wielbicieli tego niepozornego sportu zapraszamy do wypożyczenia sprzętu w Pałacu Brzeźno.

Sale konferencyjne dla Wrocławia i okolic

Postaw na rozwój w wyjątkowej atmosferze.

.

Podnoszenie kwalifikacji kadr to podstawa efektywnego rozwoju każdej firmy. Może być jeszcze skuteczniejsze, jeśli połączą Państwo program szkoleniowy z integrującą pracowników rekreacją w relaksującym i inspirującym otoczeniu.

W Pałacu Brzeźno oferujemy Państwu wynajęcie profesjonalnie wyposażonej, komfortowej sali konferencyjnej przeznaczonej na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje. W obszernej, klimatyzowanej sali znajduje się niezbędny sprzęt multimedialny oraz przydatne tablice konferencyjne. Rozmieszczenie stołów i krzeseł dla uczestników dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania. Dodatkowo udostępniamy sąsiadujące z salą mniejsze pomieszczenia, które umożliwią Państwu efektywną pracę w grupach.

Komfort i jakość konferencji oraz szkoleń podnosi niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach pałacu i na terenie całego zespołu pałacowego. Zachęcamy do połączenia pracy z aktywnym wypoczynkiem lub integrującą zabawą. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy bogatą i ciekawą ofertę dla biznesu.

Zadbaj o aktywny i twórczy rozwój swoich pracowników – organizujemy szkolenia i konferencje tylko 30 km od Wrocławia! Zapraszamy do pobrania szczegółowej oferty konferencyjnej.

Sale konferencyjne

Pałac Brzeźno oferuje Państwu profesjonalnie wyposażone, komfortowe sale konferencyjne przeznaczone na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje dla grup do 120 osób. 

Wszystkie sale są klimatyzowane i oferują niezbędny sprzęt multimedialny (rzutnik, ekran, nagłośnienia oraz flipchart), dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi- Fi. Rozmieszczenie stołów i krzeseł dla uczestników dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania.

Dodatkowo udostępniamy sąsiadujące z salą mniejsze pomieszczenia, które umożliwią Państwu efektywną pracę w grupach.

Komfort i jakość konferencji oraz szkoleń podnosi niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach pałacu i na terenie całego zespołu pałacowego. Zachęcamy do połączenia pracy z aktywnym wypoczynkiem lub integrującą zabawą.

Obiekt udostępnia także przeszkloną Altanę o powierzchni 150 m2 oraz nowy namiot o powierzchni 150 m2, które ulokowane są w przypałacowym parku

Natomiast w naszym rozległym parku i ogrodzie z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezy plenerowe oraz pikniki nawet do 2000 osób.

 

Pytania dotyczące wynajmu sali prosimy kierować na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl bądź skorzystać z innych form kontaktu.

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Andrzejki

andrzejki Wrocław 2022