Tenis

Zapraszamy miłośników tenisa

Tenis

Do Pałacu Brzeźno zapraszamy również miłośników tenisa. Na terenie zespołu pałacowego znajdują się 3 nowe, wysokiej jakości korty tenisowe, pozostające pod opieką klubu tenisowego Gradi Tenis Club.

Korty zapewniają pełen komfort gry. Są sztucznie oświetlone, dzięki czemu rozgrywka możliwa jest nawet po zmierzchu. Po skończonej grze mogą Państwo skorzystać z wygodnych przebieralni oraz natrysków. Zachęcamy do rozgrywania u nas zarówno meczy indywidualnych, jak i całych turniejów.

Gradi Golf Club to także możliwość nauki gry w tenisa z profesjonalnym trenerem dla dzieci oraz dorosłych. O szczegóły prosimy pytać drogą mailową lub telefoniczną.

Koszt wynajęcia kortu to 25 zł za godzinę.

Aktualności tenisowe

Zajęcia dla dorosłych

__________________

Dla dorosłych oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania, polegające na doskonaleniu techniki gry, jak również nauce od podstaw. Nasi trenerzy zapewnią Państwu indywidualne podejście oraz niezwykły komfort prowadzonych zajęć.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

___________________

Dzieciom w wieku szkolnym oraz młodzieży oferujemy zajęcia w  max. 4 osobowych grupach, tak by czerpały z zajęć nie tylko mnóstwo dobrej zabawy, ale także wyniosły maksymalnie dużo umiejętności. W zajęciach tych stawiamy przede wszystkim na rozwój prawidłowej techniki oraz cech motorycznych młodych adeptów tenisa. Nasza metodyka opiera się na programie tenis10, którego głównym założeniem jest jak najszybsze dojście do sytuacji wymiany na korcie oraz oparcie nauczania o zasady sportowej rywalizacji.

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.