Tlen hiperbaryczny

Infuzja tlenowa tlenem hiperbarycznym oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. Infuzji tlenowa to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.

 

MEDICAL SPA – ZABIEGI NIEINWAZYJNE

Odmładzający Zabieg Gwiazd (Infuzja tlenowa) – Zabieg Gwiazd to nieinwazyjny zabieg odmładzania skóry. Polega na wtłaczaniu skoncentrowanych aktywnych składników w głębsze warstwy skóry za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabiera młodszego wyglądu. Zabieg może być stosowany jednorazowo „przed wielkim wyjściem” lub w serii – w celu uzyskania większego efektu. Jako bezinwazyjny zamiennik dla zabiegów medycyny estetycznej zabieg jest uwielbiany przez światowe gwiazdy, m. in. Madonnę, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, a nawet Justina Timberlake.

55 min. / 390 pln

Jet peel – Złuszczanie, oczyszczanie i natlenianie skóry. Nieinwazyjny zabieg wykonywany hiperbarycznym tlenem pod ciśnieniem i solą fizjologiczną.

30 min. / 150 pln

Zabieg Gwiazd + Jet Peel – podwójne działanie skoncentrowanego tlenu hiperbarycznego łączące maksymalne złuszczenie zmęczonej skóry z intensywnym wtłaczaniem w nią aktywnych składników.

75 min. / 490 pln

Oxygenation (natlenianie) –  Detoks Doskonała profilaktyka w chorobach cywilizacyjnych wykorzystująca czysty tlen hiperbaryczny.

30 min. / 60 pln

Karnet 10 x Oxygenation / 450 pln

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.