Walentynki Wrocław

Walentynki 2021 (w związku z pandemią na weekend walentynkowy zapraszamy od 19 lutego)

walentynki Wrocław

Zapraszamy serdecznie na romantyczny weekend walentynkowy

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Święto zakochanych jest prawdziwym wydarzeniem we Wrocławiu –  to piękny dzień miłości!

Pomysł na walentynki we Wrocławiu? Proponujemy, aby odpocząć od wrocławskiego tłumu i spędzić romantyczny weekend w wyjątkowym miejscu pod Wrocławiem. Zapraszamy do Pałacu Brzeźno! Podaruj ukochanej osobie prezent w postaci pobytu w bajkowym Pałacu znajdującym się w okolicy Wrocławia. Mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę z noclegiem i romantyczną kolacją.

Nasz obiekt mieszczący się w zabytkowym Pałacu to wymarzone miejsce na romantyczny wypoczynek.

Dysponujemy ponad 40 pokojami dla gości oferując ponad 100 miejsc noclegowych. Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach: w Pałacu, Domku klubowym oraz Domku nad stawem. W tajemniczych podziemiach Pałacu znajduje się strefa Wellness & SPA, obejmująca kilka rodzajów saun, jacuzzi, grotę solną oraz prysznic wrażeń. Dodatkowo, można skorzystać z bogatej oferty zabiegów i masaży, z unikalnymi łaźniami piwnymi, winnymi oraz kąpielą Kleopatry.

Pałacowa Kuchnia oferuje dania według przepisów tradycyjnej, polskiej kuchni, oparte na naturalnych, często ekologicznych, produktach.

Na terenie obiektu znajduje się także profesjonalne pole golfowe oraz dwa korty tenisowe.

Zapraszamy na romantyczny weekend walentynkowy do Pałacu Brzeźno! To idealny pomysł na walentynki 2021.

Przedstawiamy ofertę na Walentynki 2021

Zapraszamy na weekend walentynkowy, podczas którego nocleg i wszystkie zabiegi Spa (łącznie z wynajęciem na wyłączność zewnętrznej Natura Garden Spa) możecie zarezerwować -20% taniej!

Oferta obowiązuje przy pobycie od piątku do niedzieli (min. dwa noclegi) dla co najmniej dwóch osób.

Oferta ważna w terminie 19-21.02.2021 r.

Zapytaj o szczegóły oferty i zarezerwuj pokój lub apartament:

recepcja@palac-brzezno.pl | 609270075

Zrób prezent bliskiej osobie i podaruj ten pakiet w postaci VOUCHERU PODARUNKOWEGO. Taki voucher to świetny prezent na każdą okazję. 

 

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.