wesele-palac

Wesela

Z przyjemnością przedstawiamy propozycję organizacji ślubu i wesela w Zespole  Pałacowo-Parkowym w Brzeźnie na rok 2022/2023

.

Nasz obiekt to eleganckie wnętrza, przepięknie utrzymany park, wyśmienita kuchnia oraz niepowtarzalny nastrój, który sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie jeszcze piękniejszy i niezapomniany.

Do dyspozycji Państwa w roku 2022/2023 oddajemy w sumie 41 komfortowych pokoi 1-,2-,3- i 4 – osobowych oraz ekskluzywne apartamenty znajdujące się w 3 budynkach na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego. W klimatyzowanych salach przygotowanych zgodnie z Państwa sugestiami możemy ugościć od 90 do 120 osób  w zależności od rodzaju uroczystości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a atmosfera miejsca sprawa, że zarówno Młoda Para, jak goście weselni poczują się u nas wyjątkowo.

Każda para ma możliwość powiedzenia sakramentalnego „tak” na terenie ogrodów pałacowych. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów, stawów i strumyków, zorganizujemy niezapomniane plenerowe przyjęcie dla większej ilości gości pod namiotami i w pawilonie, które łącznie mogą pomieścić do 200 osób. Ślub i wesele przy świecach w plenerze będzie wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz proponowanym menu i kontakt telefoniczny lub mailowy – sprzedaz@palac-brzezno.pl

Bajkowe wesele w Pałacu Brzeźno SPA & Golf pod Wrocławiem

Malownicze krajobrazy, klimatyczne ogrody i wytworne wnętrza Pałacu stanowią idealne tło do przeżywania chwil pełnych wzruszeń i uniesień. W tej niepowtarzalnej atmosferze sakramentalne „tak” wybrzmi jeszcze bardziej magicznie, a weselna noc spędzona przy wyśmienitej kuchni i wybornych trunkach będzie najpiękniejszą, jaką możecie sobie Państwo wymarzyć. Dla Państwa Gości przygotujemy nawet do 120 miejsc noclegowych w trzech stylowych budynkach kompleksu pałacowego. Na czas uroczystości udostępnimy eleganckie klimatyzowane sale Restauracji Pałacowej, które zaaranżujemy zgodnie z Państwa potrzebami i sugestiami. W sezonie wiosenno-letnim organizujemy także ślub w plenerze i wesele w plenerze w pięknie utrzymanych ogrodach pałacowych, pośród pachnących kwiatów, kwitnących drzew oraz w otoczeniu stawów i strumyków.

Specjalnie dla państwa oferujemy

– 41 komfortowych pokoi
– Nieograniczone możliwości organizacji przyjęcia w przepięknym plenerze
– Pokój dla Pary Młodej w  noc poślubną –
Gratis
– Powitanie chlebem i solą w cenie Menu
– Voucher na nocleg w 1 rocznicę ślubu – Gratis
– Zniżkę 10% na wesela organizowane w dni powszednie (od poniedziałku do czwartku)
– Dzieci do 4 lat
bezpłatnie
– Wejście do strefy SPA dla Gości nocujących – Gratis

Ceny noclegów ze śniadaniem

Sezon marzec – listopad
w pokoju 3-4 os. 199 zł / os
w pokoju 2 os. 219 zł / os
.

Sezon grudzień – luty
w pokoju 3-4 os. 179 zł / os
w pokoju 2 os.
199 zł / os.

Ceremonia ślubna w Plenerze:

Ceremonia ślubna w Plenerze:

Nasz pięknie utrzymany ogród Pałacowy daje Państwu możliwość zorganizowania ślubu w plenerze. Koszt organizacji takiej ceremonii od 3500 zł Wszelkie formalności należy ustalić z Urzędem Stanu Cywilnego w Prusicach.

Zapraszamy do kontaktu:

sprzedaz@palac-brzezno.pl
tel. 609 691 946
administracja@palac-brzezno.pl
tel. 669 982 949

* podane ceny zawierają podatek Vat

** od grudnia do lutego oraz od poniedziałku do czwartku dodatkowe rabaty do -10%

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Andrzejki

andrzejki Wrocław 2022