wesele-palac

Wesela

Z przyjemnością przedstawiamy propozycję organizacji ślubu i wesela w Zespole  Pałacowo-Parkowym w Brzeźnie na rok 2019.

.

Nasz obiekt to eleganckie wnętrza, przepięknie utrzymany park, wyśmienita kuchnia oraz niepowtarzalny nastrój, który sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie jeszcze piękniejszy i niezapomniany.

Do dyspozycji Państwa w roku 2019 oddajemy w sumie 41 komfortowych pokoi 1-,2-,3- i 4 – osobowych oraz ekskluzywne apartamenty znajdujące się w 3 budynkach na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego. W klimatyzowanych salach przygotowanych zgodnie z Państwa sugestiami możemy ugościć od 90 do 120 osób  w zależności od rodzaju uroczystości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a atmosfera miejsca sprawa, że zarówno Młoda Para, jak goście weselni poczują się u nas wyjątkowo.

Każda para ma możliwość powiedzenia sakramentalnego „tak” na terenie ogrodów pałacowych. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów, stawów i strumyków, zorganizujemy niezapomniane plenerowe przyjęcie dla większej ilości gości pod namiotami i w pawilonie, które łącznie mogą pomieścić do 200 osób. Ślub i wesele przy świecach w plenerze będzie wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz proponowanym menu i kontakt telefoniczny lub mailowy – gastronomia@palac-brzezno.pl

Bajkowe wesele w Pałacu Brzeźno SPA & Golf pod Wrocławiem

Malownicze krajobrazy, klimatyczne ogrody i wytworne wnętrza Pałacu stanowią idealne tło do przeżywania chwil pełnych wzruszeń i uniesień. W tej niepowtarzalnej atmosferze sakramentalne „tak” wybrzmi jeszcze bardziej magicznie, a weselna noc spędzona przy wyśmienitej kuchni i wybornych trunkach będzie najpiękniejszą, jaką możecie sobie Państwo wymarzyć. Dla Państwa Gości przygotujemy nawet do 120 miejsc noclegowych w trzech stylowych budynkach kompleksu pałacowego. Na czas uroczystości udostępnimy eleganckie klimatyzowane sale Restauracji Pałacowej, które zaaranżujemy zgodnie z Państwa potrzebami i sugestiami. W sezonie wiosenno-letnim organizujemy także ślub w plenerze i wesele w plenerze w pięknie utrzymanych ogrodach pałacowych, pośród pachnących kwiatów, kwitnących drzew oraz w otoczeniu stawów i strumyków.

Specjalnie dla państwa oferujemy

40 komfortowych pokoi

Nieograniczone możliwości organizacji wesela w plenerze i ślubu w plenerze

Pokój dla Pary Młodej w noc poślubną – Gratis

Powitanie chlebem i solą w cenie Menu

Voucher na nocleg w 1 rocznicę ślubu – Gratis

Zniżkę 15% na wesela organizowane w dni powszednie (od niedzieli do czwartku)

Dzieci do 4 lat bezpłatnie

Wejście do strefy SPA dla Gości nocujących – Gratis

Ceny noclegów ze śniadaniem:

Sezon maj – wrzesień

w pokoju 3-4 os. 129 zł / os.

w pokoju 2 os. – 159 zł / os.

Sezon październik – kwiecień

w pokoju 3-4 os. 111 zł / os.

w pokoju 2 os. – 139 zł / os

Przykładowe ceny 2019*

Menu od 230 zł/osoba**

Bogate Menu weselne składające się z dań serwowanych oraz

ciepłego i zimnego bufetu

Poprawiny w wersji plenerowej od 70 zł / osoba

Ceremonia ślubna w Plenerze:

Ceremonia ślubna w Plenerze:

Nasz pięknie utrzymany ogród Pałacowy daje Państwu możliwość zorganizowania ślubu w plenerze. Koszt organizacji takiej ceremonii od 1500 zł Wszelkie formalności należy ustalić z Urzędem Stanu Cywilnego.

Zapraszamy do kontaktu:

gastronomia@palac-brzezno.pl

tel. 609 691 946

* podane ceny zawierają podatek Vat

** od października do kwietnia dodatkowe rabaty do -15%

Wesela
4.9 (98.57%) 28 votes

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail