Zabiegi na bazie fitomelatoniny

Zabieg na bazie Fitomelatoniny polecany jest do skóry, potrzebującej głębokiego odżywienia i relaksu. Głównym jego punktem jest masaż rewitalizujący, wykonywany mocno rozgrzanymi i mokrymi dłońmi z wykorzystaniem Lipogelu o zaskakującej konsystencji.

Preparaty wykorzystywane w trakcie zabiegu są pozyskiwane z ekologicznych upraw, dlatego zabieg ten jest również polecany do skóry bardzo wrażliwej, podatnej na podrażnienia i wymagającej specjalnego traktowania.

Fitomelatonina to naturalną substancją w postaci olejku roślinnego, zawierająca melatoninę identyczną pod kątem budowy chemicznej z ludzką melatoniną, hormonem produkowanym i wydzielanym przez niewielki obszar mózgu zwany szyszynką. Oprócz tego, że jest „regulatorem cyklów życiowych”, melatonina stymuluje układ odpornościowy oraz procesy regeneracyjne zachodzące w tkankach m.in. naprawę uszkodzeń skóry spowodowanych przez zanieczyszczenia i promieniowanie UV, poprzez działanie hamujące na wolne rodniki (znana przyczyna starzenia się skóry). Odżywiania i regeneruje fibroblasty, komórki wytwarzające kolagen, a w konsekwencji poprawia nawilżenie skóry. Wszystko to prowadzi do lepszego tonu, jasności i jędrności skóry a w szczególności twarzy, miejsca najbardziej narażonego na uszkodzenia oksydacyjne. O Fitomelatoninie warto również pamiętać zarówno w okresach mocnego nasłonecznienie, jak i mrozów. Służy jako zabezpieczenie odpowiedniego nawilżenia, ale i stanowi naturalną ochronę dla skóry. Opóźnia proces starzenia oraz odżywia i przywraca skórze blask i elastyczność. Jest doradzana także osobom młodym, na których skórze odbija się wpływ stresu czy dymu tytoniowego.

Fiomelatonina to ekskluzywna nowość w zakresie naturalnych dermokosmetyków anti-aging zapewniająca harmonię umysłu i ciała. Dzięki niewielkiej budowie fitomelatonina przenika do skóry właściwej, chroniąc ją przed niekorzystnymi działaniem promieniowania ultrafioletowego. Ponadto działa rewitalizująco dając efekt rozświetlenia oraz powrotu do niezwykłej witalności i równowagi zarówno umysłu jak i ciała.

Zapraszamy do naszego SPA na dwa rodzaje zabiegów:

GŁĘBOKA REWITALIZACJA Z FITOMELATONINĄ

Zabieg na bazie Fitomelatoniny polecany jest do skóry, potrzebującej głębokiego odżywienia i relaksu. Głównym jego punktem jest masaż rewitalizujący, wykonywany mocno rozgrzanymi i mokrymi dłońmi z wykorzystaniem Lipogelu o zaskakującej konsystencji. Dzięki niewielkiej cząsteczce, w trakcie tego masażu fitomelatonina przenika do skóry właściwej, chroniąc ją przed niekorzystnymi działaniem promieniowania ultrafioletowego. Ponadto działa rewitalizująco dając efekt rozświetlenia oraz powrotu do niezwykłej witalności i równowagi zarówno umysłu jak i ciała.

Koszt – 350 zł

MASAŻ LIPOŻELOWY TWARZY NA BAZIE FITOMELATONINY
Wskazany do głębokiego oczyszczania i rewitalizacji skóry. Dostarcza fitomelatoninę do głębszych komórek działając
tym jednocześnie odżywczo i nawilżająco a lipo-dermiczne cząstki usuwają sebum, dając efekt rozjaśnienia i oczyszczenia. Przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku. Dedykowany również dla skór bardzo wrażliwych ze względu na działanie immunomodulujące.
Koszt – 150 zł

 

 

Zabiegi na bazie fitomelatoniny
Oceń wpis

Share this article

You May Also Like

© 2018 Pałac Brzeźno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów turniejowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Newsletter Plugin for WordPress by FreshMail